KONST / Litografier / Färglitografi 8203429
nr 820 3429
Lena A Linderholm
(f. 1947), Sverige
Färglitografi , Lena A Linderholm (f. 1947), 1397/1750, signerad, motivets mått: 56x77
Lena Linderholm, född 1947 i Stockholm, svensk målare, grafiker och författare.
Utrop:
1.200 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 15 april 2013
kl 18:36:49
10/4 20:54:01
1.100 kr
15/4 18:31:49
Lena A Linderholm
Läs mer om Lena A Linderholm